• Kuvaja

SeppoKuvaja   Seppo Kuvaja, 
luova johtaja, isännöitsijä,
kiinteistönpidon tradenomi,
ITS, JET, ITS-TEK, KED, LKV  
seppo.kuvaja@kuvaja.fi
      sari raiha   Sari Räihä,
johdon assistentti,
kiinteistösihteeri,
yo-merkonomi, KISI, KPT1 
sari.raiha@kuvaja.fi
             
ReettaKiuru   Reetta Kiuru, 
kiinteistösihteeri,
merkonomi, KISI, VVT 
reetta.kiuru@kuvaja.fi
  EmiliaPuranen   Emilia Puranen, 
kiinteistösihteeri, restonomi, KISI 
emilia.puranen@kuvaja.fi 
             
JarmoHalonen   Jarmo Halonen,
operatiivinen johtaja,
tekninen isännöitsijä, rakennusmestari, ITS, AIT, FMA
jarmo.halonen@kuvaja.fi
  HasseRenfeldt   Hasse Renfeldt, 
viestintäjohtaja, isännöitsijä,
yo-merkonomi, IAT, ITS-TEK hasse.renfeldt@kuvaja.fi
             
MikeLeinonen   Mike Leinonen, 
kehitysjohtaja, isännöitsijä, merkonomi,
ITS, LKV 
mike.leinonen@kuvaja.fi
  SeppoToivio   Seppo Toivio, 
asiakkuusjohtaja, isännöitsijä, merkonomi, ITS, ITS-TEK
seppo.toivio@kuvaja.fi
             
AriAarto   Ari Aarto, 
tekninen johtaja, isännöitsijä
rakennusmestari, PETA, Isännöinnin ammattitutkinto
ari.aarto@kuvaja.fi
  PiaKoivula   Pia Koivula, 
kirjanpitäjä, yo-merkonomi,
isännöinnin ammatti-tutkintokoulutus 
pia.koivula@kuvaja.fi


             
MarjutPenttinen   Marjut Penttinen, 
kirjanpitäjä, yo-merkonomi
marjut.penttinen@kuvaja.fi

  HeidiRoivainen   Heidi Roivainen, 
kirjanpitäjä, merkonomi, 
artesaani, isännöinnin ammattitutkintokoulutus 
heidi.roivainen@kuvaja.fi

Äitiyslomalla
             
TiiaHannula   Tiia Hannula, 
kirjanpitäjä, yo-merkonomi
tiia.hannula@kuvaja.fi
       
facebook_page_plugin
Isännöinti Kuvaja LKV:n verkkopalvelussa käytetään evästeitä käyttäjäkokemuksen parantamiseksi. Jatkamalla selailua hyväksyt evästeiden käytön.