Yhteystiedot

Sibeliuksenkatu 17,
13100 Hämeenlinna
(GoogleMaps -karttalinkki)

Y-tunnus 1041244-7

Puh. (03) 615 660
etunimi.sukunimi@kuvaja.fi

Palvelemme 
ma - to klo 9.00-16.00
pe klo 9.00-15.00
kesällä klo 09.00-15.00

>> rekisteriseloste
isliitto
Seppo Kuvaja

Seppo Kuvaja

luova johtaja, isännöitsijä,
kiinteistönpidon tradenomi,
ITS, JET, ITS-TEK, KED, LKV
seppo.kuvaja@kuvaja.fi
Sari Räihä

Sari Räihä

johdon assistentti,
kiinteistösihteeri,
yo-merkonomi, KISI, KPT1
sari.raiha@kuvaja.fi
Reetta Kiuru

Reetta Kiuru

kiinteistösihteeri,
merkonomi, KISI, VVT
reetta.kiuru@kuvaja.fi
Emilia Oksanen

Emilia Oksanen

kiinteistösihteeri, äitiysvapaalla
restonomi, KISI
emilia.oksanen@kuvaja.fi
Mike Leinonen

Mike Leinonen

kehitysjohtaja, isännöitsijä,
merkonomi, ITS, LKV
mike.leinonen@kuvaja.fi
Seppo Toivio

Seppo Toivio

asiakkuusjohtaja, isännöitsijä,
merkonomi, ITS, ITS-TEK
seppo.toivio@kuvaja.fi
Ari Aarto

Ari Aarto

tekninen johtaja, isännöitsijä
rakennusmestari, PETA, Isännöinnin ammattitutkinto
ari.aarto@kuvaja.fi
Jarmo Pekkarinen

Jarmo Pekkarinen

teknologiajohtaja, isännöitsijä, rakennusinsinööri, IAT
jarmo.pekkarinen@kuvaja.fi
Laura Majaniemi

Laura Majaniemi

viestintäjohtaja, isännöitsijä,
LVV, VuT, ANT, KiSi
laura.majaniemi@kuvaja.fi
Sini Tuominen

Sini Tuominen

asiakaskokemusjohtaja, isännöitsijä,
tradenomi
sini.tuominen@kuvaja.fi
Pia Koivula

Pia Koivula

kirjanpitäjä, yo-merkonomi,
isännöinnin ammatti-tutkintokoulutus
pia.koivula@kuvaja.fi
Marjut Mäenpää

Marjut Mäenpää

kirjanpitäjä, yo-merkonomi
marjut.maenpaa@kuvaja.fi
Heidi Inna

Heidi Inna

kirjanpitäjä, merkonomi, artesaani,
isännöinnin ammattitutkintokoulutus
heidi.inna@kuvaja.fi
Tiia Hannula

Tiia Hannula

kirjanpitäjä, yo-merkonomi
tiia.hannula@kuvaja.fi
Siiri Ukkonen

Siiri Ukkonen

kiinteistösihteeri, merkonomi
siiri.ukkonen@kuvaja.fi